08 Luty 2016
Nawigacja
· Strona główna
· Nasze Usługi
· Jak wysłać przekaz?
· Jak odebrać przekaz?
· Znajdź placówkę WU
· Bezpieczeństwo przekazów
· Przekazy przez Internet
· Karta Gold
· Kontakt
· Download
· FAQ
· Linki
· Szukaj
Jak odebrać przekaz?

Aby wypłacić przekaz należy:

-Zgłosić się do jednego z 850 oddziałów Banku Pekao S.A. lub do innej placówki współpracującej, w której oferowana jest usługa przekazu pieniężnego Western Union,

-Złożyć dyspozycję wypłaty przekazu, przedłożyć ważny dokument tożsamości i podać uzyskane od nadawcy informacje o przekazie tj. imię i nazwisko nadawcy, spodziewana kwotę przekazu, kraj nadania i numer kontrolny przekazu (MTCN),


-Wybrać walutę wypłaty PLN, EUR, USD lub GBP

Kto może odebrać przekaz?

Przekaz moze odebrać osoba wskazana w przekazie z imienia i z nazwiska,

Waluta wypłaty i kurs wymiany:

Przekazy krajowe wypłacane są wyłącznie w PLN, a przekazy międzynarodowe w PLN, EUR, USD lub GBP, w zależności od dyspozycji odbiorcy i mozliwości walutowych placówki realizującej wypłatę. Western Union wypłaci przekaz po kursie ustalonym w momencie nadania przekazu, jeśli odbiorca wybrał do wypłaty walutę wskazaną przez nadawcę. Jeśli waluta wypłaty wybrana przez odbiorcę będzie inna, niż wskazana przez nadawcę, przekaz zostanie wypłacony po kursie ustalonym w momencie wypłaty.

Szczegółowe informacje o zasadach wypłaty przekazu, walutach i kursach, placówkach Westarn Union udzielane są przez konsultantów naszej Infolinii pod numerem telefonu 801 120 224 (dla dzwoniących z telefonów komórkowych i z zagranicy: +48 22 591 2224).

Western Union, działając w oparciu o międzynarodowe przepisy prawne o przeciwdziałaniu wprowadzania do obrotu finansowych wartości majątkowych pochodzących z nielegalnych lub nieujawnionych źródeł oraz o przeciwdziałaniu wspierania terroryzmu, może zablokować wysłane środki do wyjaśnienia.
Ankieta
Brak przeprowadzanych ankiet.
Wygenerowano w sekund: 0.03 2,330,438 Unikalnych wizyt